mobile menu

Fotografia dziecięca – pakiet standard

Obejmuje wykonanie sesji fotograficznej: dziecięcej, rodzinnej, ciążowej w dowolnym miejscu wybranym przez Klienta lub miejscu zaproponowanym przez fotografa, np.:

  • w plenerach – w takich miejscach, jak: place zabaw, parki (w tym parki atrakcji, wesołe miasteczko), lasy, łąki, ogrody botaniczne, a także na basenach, lodowiskach, w salach zabaw oraz w innych ciekawych miejscach;
  • w domu u Klienta – sesja z kinderbalu, podczas zabawy z dziećmi, przy wykonywaniu rozmaitych czynności domowych, jak wspólne gotowanie, strojenie choinki itp.
  • w studiu fotograficznym – na życzenie Klienta lub w przypadku, jeżeli warunki pogodowe nie sprzyjają realizacji sesji w plenerze.

Na pakiet składają się:

  • sesja zdjęciowa (trwająca około 1,5 godziny); selekcja zdjęć, staranna autorska obróbka i retusz około 50 fotografii;
  • 20 – stronnicowa fotoksiążka zawierająca zdjęcia z sesji
  • płyta DVD zawierająca 50 wyselekcjonowanych i wyretuszowanych zdjęć, (jest to płyta z okolicznościowym nadrukiem, w pełnej rozdzielczości oraz podpisanymi plikami, przygotowanymi do prezentacji w internecie, czyli zawierająca zdjęcia odpowiednio zmniejszone i wyostrzone, ale zachowujące wysoką jakość obrazu);
  • oryginalny projekt etui na płytę DVD;
  • firmowe gadżety.

Cena pakietu: 370 zł

Pakiet można dowolnie modyfikować, np. zwiększając liczbę zdjęć w fotoalbumie, zmieniając parametry okładek, dodając usługę z innego pakietu lub rezygnując z usługi z wybranego przez siebie pakietu. Każdą zmianę indywidualnie wyceniamy. Szczegóły zawarte są w cenniku na stronie.

*Wszelkie koszty wstępów na baseny, lodowiska do parków itp. pokrywa Klient. Pakiet można dowolnie modyfikować, np. zwiększając liczbę zdjęć w fotoalbumie, zmieniając parametry okładek, dodając usługę z innego pakietu lub rezygnując z usługi z wybranego przez siebie pakietu. Każdą zmianę indywidualnie wyceniamy. Szczegóły zawarte są w cenniku na stronie.

*Powyższa oferta ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji. Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego ani innych właściwych przepisów prawnych.

Pozostałe pakiety dziecięce