mobile menu

O nas

Gdzie nas znajdziesz

Kilka słów o Chwytajemocje.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą fotografów pracujących dotychczas indywidualnie. Każdy z nas ma kilkuletnie doświadczenie w branży fotograficznej. Łączy nas wspólna pasja – fotografowanie, a różni – swoisty, oryginalny dla każdego sposób postrzegania świata, a w związku z tym – odmienne style ujmowania i zatrzymywania emocji, jakie towarzyszą najważniejszym w życiu chwilom.

Zdjęcia ślubne, okolicznościowe, reklamowe, fotografia dziecięca

Tak różni w swych artystycznych wizjach i indywidualnych zainteresowaniach, postanowiliśmy połączyć siły, aby móc zaoferować swym Klientom różnorodność stylów fotografowania, a także pełną paletę usług fotograficznych. Między innymi wykonujemy: fotografię ślubną, zdjęcia weselne, sesje z małymi dziećmi oraz rodzinne, wszelkie imprezy firmowe, studenckie i szkolne, zdjęcia plenerowe, fotografię artystyczną, fotografię reklamową, zdjęcia do portfolio, zdjęcia do stron internetowych.

Przyjęta przez nas forma współpracy przekłada się na wysoką jakość usług, ponieważ umożliwia wymianę doświadczeń między fotografami, ale i mobilizuje do podnoszenia kwalifikacji oraz stałego dążenia do własnego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach, treningach czy warsztatach.

Gdzie działamy?

Działamy głównie na Śląsku i w Małopolsce, zwłaszcza w takich miastach, jak: Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Piekary śląskie, Katowice, Częstochowa, Bielsko – Biała, Tychy, Rybnik, Pszczyna, Żory, Opole, Kraków ale chętnie podejmujemy się realizacji zleceń na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami.

Dlaczego my?

  • Klient sam wybiera fotografa, z którym chce podjąć współpracę;
  • Działamy według ściśle określonego schematu, dzięki któremu Klient dokładnie wie, co i kiedy otrzymuje;
  • Dysponujemy czytelnym kalendarzem umożliwiającym rezerwowanie terminu sesji;
  • Klient otrzymuje dodatkowe „zabezpieczenie” realizacji warunków umowy w osobie fotografa rezerwowego;
  • Dysponujemy szeroką gamą produktów w których Klient znajdzie takie produkty jak: albumy, fotoksiążki, fotoalbumy i wiele innych;
  • Dzięki galerii, w której zamieszczamy nasze produkty Klienci mogą podejrzeć dokładnie to co będą zamawiali;
  • Każdy fotogaf posiada katalog produktów (zdjęcia, fotoalbumy, płyty itp.) które na pierwszym spotkaniu zostaną przedstawione Klientowi.
  • Własne studio.
Gdzie nas znajdziesz

Zobacz ofertę

Zobacz produkty

Przejdź do produktów

Zobacz galerię

Przejdź do galerii