Przejdź do treści

O nas

Nasza historia

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą fotografów pracujących dotychczas indywidualnie. Każdy z nas ma kilkuletnie doświadczenie w branży fotograficznej. Łączy nas wspólna pasja – fotografowanie, a różni – swoisty, oryginalny dla każdego sposób postrzegania świata, a w związku z tym – odmienne style ujmowania i zatrzymywania emocji, jakie towarzyszą najważniejszym w życiu chwilom.

Co robimy dla Was?

Zdjęcia ślubne, okolicznościowe, reklamowe, fotografia dziecięca

Tak różni w swych artystycznych wizjach i indywidualnych zainteresowaniach, postanowiliśmy połączyć siły, aby móc zaoferować swym Klientom różnorodność stylów fotografowania, a także pełną paletę usług fotograficznych. Między innymi wykonujemy: fotografię ślubną, zdjęcia weselne, sesje z małymi dziećmi oraz rodzinne, wszelkie imprezy firmowe, studenckie i szkolne, zdjęcia plenerowe, fotografię artystyczną, fotografię reklamową, zdjęcia do portfolio, zdjęcia do stron internetowych.

Przyjęta przez nas forma współpracy przekłada się na wysoką jakość usług, ponieważ umożliwia wymianę doświadczeń między fotografami, ale i mobilizuje do podnoszenia kwalifikacji oraz stałego dążenia do własnego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach, treningach czy warsztatach.

Chcemy Was inspirować!

Własne studio fotograficzne

Łatwa rezerwacja terminu sesji

Szeroka gama produktów i usług